Cukrárna Diana

V přízemí budovy se nachází cukrárna s předzahrádkou, ve které bychom rádi přivítali všechny, kteří si chtějí pochutnat na netradičních zákuscích, italské zmrzlině a výborné kávičce. Je zde k dispozici i koutek pro naše nejmenší „mlsálky“. Snad tím jejich maminkám bude umožněno v klidu si posedět a popovídat u šálku capuccina, espressa nebo čaje.

Kavárna Diana

V kavárně v prvním patře si v příjemném prostředí můžete nerušeně přečíst každý den minimálně troje noviny. Samozřejmě také u šálku vynikající italské kávy Pascucci a třeba i s kouskem domácího jablečného závinu. Pro naše hosty, kteří musí být neustále ON-LINE, je k dispozici zdarma bezdrátové připojení k internetové síti (WIFI). Na své si přijdou i milovníci dobrého vína, whisky, koňaku a sektu. Naše kavárna Diana je nekuřácká.

Výrobna

V cukrárně Diana máme svou vlastní výrobnu zákusků a dortů. Pracujeme pouze s živočišnou 33% smetanou a s originálními italskými surovinami. Každý den proto zaručujeme vždy čerstvé zákusky a lahodné dorty. Jsme schopni Vám udělat dort dle Vašeho přání dva pracovní dny dopředu, stačí zavolat nebo napsat objednávku.

Terasa

Od jara je otevřena i poslední část naší provozovny – terasa s barem, odkud je nádherný pohled na široké okolí. Nabídka míchaných nápojů a jiných dobrot je určitě veliká. V případě zájmu Vám rádi připravíme vynikající steaky na grilu, stačí si telefonicky objednat.

 
Čerstvé novinky


Vážení zákazníci,
od 23.12. do 1.1. bude cukrárna Diana uzavřena.
Všem našim milým zákazníkům děkujeme za přízeň a přejeme krásné vánoční svátky a šťastný nový rok.

Cukrárna a kavárna Diana, Tišnov

Vážení návštěvníci, dovolujeme si Vás pozvat do cukrárny a kavárny Diana, která byla otevřena v roce 2008 nedaleko nádraží na ulici Koráb. Cukrárna a kavárna má kapacitu více než 80 míst a nabízí příjemné prostředí a široký sortiment zákusků a dortů. Nabízíme vynikající italskou kávu Pascucci nebo nepřeberné množství druhů horké čokolády. Samozřejmostí jsou míchané nápoje, mléčné koktejly, poháry a další. Zveme tedy všechny - dámy i pány, maminky, tatínky a děti. Také pány řidiče nebo třeba ty, kterým ujel autobus či vlak. Přijďte si k nám, do Diany posedět a zpříjemnit si dny. Moc rádi Vás obsloužíme a uděláme vše pro Vaši spokojenost.

Fotogalerie Diany

Prohlédněte si příjemné prostředí Cukrárny a kavárny Diana Tišnov. Více fotografií naleznete v sekci fotogalerie.

Více fotografií
Copyright © 2012, Cukrárna a kavárna Diana. Všechna práva vyhrazena. Design: Marek Malík, Code: Radim Kučera
 
cukrárna a kavárna Diana, Tišnov

Online objednávka - cukrárna a kavárna DianaJméno / Firma:
Telefon:
E-mail:
Mám zájem o:
Upřesnění objednávky: